• Napisz do nas maila

  • Zadzwoń

*

Kalendarz BHP 2021

kalendarz BHP 2021 Zawiera praktyczne rady i podpowiedzi dotyczące codziennych zadań i problemów służb bhp. Aktualne wykazy norm i aktów prawnych, przydatne adresy i informacje niezbędne w pracy specjalistów bhp. - Format A5 (14 x 20) cm, 2 dni na stronie,- Luksusowa, twarda, szyta oprawa o aksamitnej, miękkiej powierzchni,- Papier biały,- Dwukolorowe kalendarium (granatowo-szare), imieniny i święta,- Wszyty notes teleadresowy,- Rok tłoczony na okładce,- Obszerna część info

Kalendarz BHP 2021 Zawiera praktyczne rady i podpowiedzi

Książka zawiera praktyczne porady dotyczące możliwości rozwiązania bieżących problemów powstających w codziennej pracy w jednostkach samorządu terytorialnego.
W drugim wydaniu uwzględniono zmiany wprowadzone rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych, które weszły w życie 19.05.2018 r. i dotyczą:
– obniżenia wynagrodzenia zasadniczego osób zatrudnionych na podstawie
wyboru lub powołania,
– wynagrodzenia prowizyjnego,
– wypłacania dodatku za wieloletnią pracę,
– wypłaty nagrody jubileuszowej oraz odprawy emerytalnej,
– tabeli stanowiskowych.
Autorzy wskazują również jak obliczyć wysokość odprawy, odszkodowania i wynagrodzenia za czas nie wykonywania pracy, z uwzględnieniem urlopu oraz niezdolności do pracy.
Publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla osób obsługujących jednostki samorządu terytorialnego, w tym prawników oraz pracowników działów kadr i zasobów ludzkich. kalendarz BHP 2021 Zawiera praktyczne rady i podpowiedzi dotyczące codziennych zadań i problemów służb bhp. Aktualne wykazy norm i aktów prawnych, przydatne adresy i informacje niezbędne w pracy specjalistów bhp.
- Format A5 (14 x 20) cm, 2 dni na stronie,
- Luksusowa, twarda, szyta oprawa o aksamitnej, miękkiej powierzchni,
- Papier biały,
- Dwukolorowe kalendarium (granatowo-szare), imieniny i święta,
- Wszyty notes teleadresowy,
- Rok tłoczony na okładce,
- Obszerna część informacyjna,
- Kolorowa wklejka (znaki bezpieczeństwa – ochrona przeciwpożarowa, ewakuacyjne, ochrona i higiena pracy, transport materiałów niebezpiecznych – nalepki ostrzegawcze, znaki i symbole ostrzegawcze określające kategorie niebezpieczeństwa, GHS, znakowanie butli),
- fragment programu Prezentacje do szkoleń bhp (CD086) – gotowa prezentacja Zagadnienia ochrony przeciwpożarowej,
- e-book Szczegółowy program szkolenia okresowego pracowników administracyjno-biurowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
- wersję demonstracyjną Szkolenia BHP on-line (IBA111) – prosty i intuicyjny program, swobodny dostęp do szkoleń, możliwość szybkiego skierowania pracownika na szkolenie, testy wypełniane on-line, natychmiastowe potwierdzenie odbytych szkoleń.